box icon Безплатна доставка над
60
00
117
35
лв.
Добавен продукт в количка
  1. Начало
  2. ВИНО
  3. Вид вино
  4. Пенливи вина
  5. NV Креман д’Елзас Брут Зеро, Валентин Зуслян

NV Креман д’Елзас Брут Зеро, Валентин Зуслян

sku: 104901
Изчерпана наличност
За този продукт не е активна отстъпка за лоялна програма.
NV Креман д’Елзас Брут Зеро, Валентин Зуслян
NV Креман д’Елзас Брут Зеро, Валентин Зуслян
Избери доставка до магазин на Seewines и получи 5% допълнителна отстъпка!
  • Seewines Gallery, София, бул. България 106
  • Seewines Бизнес Парк София, Младост-4, сграда 11, вх.В, ет.1
Безплатна доставка за поръчки над 60 € / 117.35 лв.
  • Куриер на Seewines до адрес в рамките на град София
  • До офисите на Спиди в цялата страна
Изненадайте със стил

Добавете луксозна подаръчна опаковка и персонализирана картичка с ваше пожелание. Изберете тази опция в следващата стъпка от поръчката.

Виж повече

Детайли

Отличава се със свеж и минерален вкус, без добавена захар.

Профил

  • Плод
  • Тяло
  • Сухота
  • Свежест
  • Алкохол

Сорт

Оксероа

Чаша за консумация

Чаша лале

Доминиращи аромати

  • Круша Круша
  • Мед Мед
  • Ябълка Ябълка

Подходящи храни

  • Морски дарове Морски дарове
  • Сурово сушени меса Сурово сушени меса
  • Твърди сирена Твърди сирена

Научи повече за продукта

Valentin Zusslin

Valentin Zusslin

Винарната Valentin Zusslin е основана през 1691г и вече три века се управлява от едно и също семейство, което се стреми към производство на вино с минимална намеса, което максимално отразява тероара на региона. Техните принципи включват устойчивко земеделие и ръчна работа. Valentin Zusslin е сертифициран като биодинамичен производител от 1997г. Производствения процес включва ръчно бране на гроздето, естествена ферментация и стареене в големи дъбови бъчви.Вината на Valentin Zusslin редовно получават високи оценки от международни винени критици и участват в престижни винени конкурси.

Всички от този производител
Алзас

Алзас

Разположен в североизточна Франция, между планините Вогези и френската граница с Германия, белязана от река Рейн. Дълъг, тънък регион, 185 километра от север на юг и само 40 километра от изток на запад. Ключовите лозарски райони тук са разположени по долните склонове на Вогезите, по склонове с източно и югоизточно изложение. Елзас е специализиран в бели сортове, като Ризлинг, Гевюрцтраминер, Пино Блан и Пино Гри. Тези сортове, естествено разпространени и в съседна Германия, за разлика от там, тук се произвеждат в много по-сух стил. Най-добре представени са сухият и минерален Ризлинг, пикантният и силен Гевюрцтраминер, които чудесно си подхождат с местната кухня. Други интересни и заслужващи внимание са лекият и свеж Sylvaner, както и Pinot Blanc и Pinot Gris.

Всички вина от този регион

Отзиви и оценки

Все още няма ревюта на този продукт

Напишете първото ревю