Безплатна доставка за поръчки над 60.84€ / 119 лв.

La Feve Червено Фаберже с дражета

В наличност
За този продукт не е активна отстъпка за лоялна програма.
Арт.№ 6021

Голямото червено яйце на La Fève е съчетание от интензивна визия и богат вкус. Основата е млечен шоколад с пълнеж от бял шоколад и ягодово сладко – деликатна комбинация между кремообразността на шоколада и свежестта на плода. Към него се добавят дражета с разнообразни вкусове: млечен шоколад с мед, карамелизиран бял шоколад, бял шоколад, маракуя и ягода. Всяка хапка разгръща балансирана хармония между сладост, плодовост и леко хрупкави нотки, превръщайки яйцето в изискан празничен подарък.

Ш: 17.5 см
В: 19 см
Д: 13 см

Поради естествените съставки, продуктът се влияе от високи температурни градуси! При поръчки с куриерска фирма, Сийуайнс не носи отговорност за търговския вид на продукта. Можем да го гарантираме при доставка с наш куриер само в рамките на гр. София!

Може би ще харесате тези...

Още от този производител

Научи повече за продукта

La Feve

La Feve

Различни, неустоими, иновативни и мнооого вкусни - това са шоколадовите изкушения на La Feve. Печелят ни с визията си, а вкусът на всеки техен продукт е подарък на небцето.Създателят на La Feve Павел e готов да промени представата ни за шоколада и шоколадовите бонбони.

Всички от този производител

Мнения на клиенти

Все още няма ревюта на този продукт

Напишете първото ревю