box icon Безплатна доставка над
60
00
117
35
лв.
Добавен продукт в количка
  1. Начало
  2. Събития
  3. Предизвикателството на сляпата дегустация

Предизвикателството на сляпата дегустация

Доказано е, че дегустацията на вино е едно от най-предизвикващите и стимулиращи мозъка дейности, повече от слушането на концерт на Бетховен или решаването на тригонометрични задачи. А и доста по-приятна от последното.

Дегустацията, особено на сляпо, стимулира множество сетива, при нея търсим и се опитваме да сравним запаметени аромати и вкусове и да намерим съответни асоциации на базата на лични спомени и натрупан опит. 

Нямам да пишем оценки и да изпитваме, така че не пропускайте да запазите още днес своето място за тази интересна и провокираща самочувствието на всеки винопочитател дегустация. Милсим, че забавата е абсолютно гарантирана, така както  качеството и разнообразието на бутилките, които ще отворим.

ВИНЕН ЛИСТ   
Вино 1 
Вино 2
Вино 3  
Вино 4
Вино 5
Вино 6 

ОСОБЕНОСТИ
-Местата са ограничени – 12
-Цена – 45 лв.
-Цена два билета – 80 лв.
-Цена за абонати на Mystery Box – 35 лв.

ПРЕФЕРЕНЦИИ
-Вината ще се дегустират в чаши Zalto
-В дегустационния куверт са включени по 50 мл от вид вино, плата със сирена и колбаси, хляб и зехтин
-Гостите на събитието ще могат да закупят вината с 10% отстъпка.

КОГА И КЪДЕ
Заповядайте в Seewines Gallery на бул. България 106 – вторник, 11 октомври, 19:30ч.

Предизвикателството на сляпата дегустация

Предизвикателството на сляпата дегустация

Тип събитие
На място
Адрес
бул. България 106
Кога
11 OCTOBER 2022 | 19:30 - 21:30
Места
Общо 12
Отминало събитие
Контакт
Билети
23
01
45
00
лв.

Свързани предстоящи събития

28
JULY
28
JULY
Дегустация в Златен рог: Балканско лято

Потопи се в едно изискано винено пътешествие из сърцето на Балканите и Източна Европа – регион, където древни традиции и съвременни винени практики се преплитат в хармония.

остават 8 свободни места
time icon
19:30 - 21:30
location icon
ж.к. Лозенец, ул. „Златен рог“ 20
30
JULY
30
JULY
Дегустация в Галерия: Пътешествие из вината на Южна Африка

Настоящата ни дегустация ще те отведе на вълнуващо пътешествие (с чаша вино в ръка) до Южна Африка - една от класическите винени държави, които сме свикнали да слагаме под общия знаменател Нов свят.

остават 8 свободни места
time icon
19:30 - 21:30
location icon
Бул. България 106
31
JULY
31
JULY
Дегустация в Пловдив: Класика и изненади от Германия

В разгара на лятото, по изрично настояване на нашите любознателни клиенти, новото ни пътешествие с чаша в ръка ще ни отведе от Пловдив до Германия - класическа и традиционна винена дестинация, известна най-вече със знаковия си сорт ризлинг.

остават 7 свободни места
time icon
19:30 - 21:30
location icon
ул. "Княз Александър I" №45